In het noorden van Jutland, in de toeristische badplaats Blokhus ligt direct aan de duinen en het strand vakantiepark Blokhus. Het strand van Blokhus heeft een blauwe vlag en wordt gezien als één van de beste stranden van Scandinavië. Even geen zin in het zand tussen je voeten? Het appartementencomplex heeft een binnenbad met apart kinderbad waar je ook heerlijk kan zwemmen. Het centrum van Blokhus heeft veel gezellige terrasjes, cafés, restaurants en winkeltjes. In de zomer is er alle dagen vertier. In de omgeving van het appartementencomplex zijn tal van mogelijkheden voor een dagje uit. Neem je kinderen bijvoorbeeld eens mee naar attractie- en aquapark Fårup Sommerland wat op ongeveer 6 kilometer van het appartementencomplex ligt. Ook erg leuk om te bezoeken: Rubjerg Knude Fyr, deze 'wandelende vuurtoren' ligt op circa 34 kilometer van het appartementencomplex.
Bij allereizenop1site zijn de transfers naar de zonbestemmingen altijd inclusief. (m.u.v. de jong intra tours, Corendon en soms Solfly. Bij Solfly staat dit duidelijk gemeld )
Onderstaande prijzen zijn indicatief. Klik op de prijs voor de actuele beschikbaarheid en totaalprijs.
7 dagen eerder7 dagen later
De actuele prijzen worden voor u geladen, dit kan enkele seconden duren...
De actuele prijzen worden voor u geladen, dit kan enkele seconden duren...
Voorbereiden boekformulier...
Prijzen worden geladen...
Geen resultaten gevonden voor uw huidige selectie. We helpen u graag mee met zoeken; neem contact op via de live chat/WhatsApp/e-mail.
De actuele prijzen worden voor u geladen, dit kan enkele seconden duren...
Accommodatie informatie
Price details
Informatie
Het is niet mogelijk om deze reis online te boeken wegens een vertrekdatum binnen 2 dagen, neem contact met ons op om de reis offline te boeken.